Створи будинок своєї мрії разом з нами!

Мы хочемо надати нашим клієнтам все найкраще Наш каталог

У 2000 році був відкритий перший склад компанії ООО "С.К.Профі". З того часу підприємство впевнено освоює ринок матеріалів для зовнішнього облицювання та продовжує розширювати асортимент якісних товарів для будівельних робіт.
На сьогоднішній день, в сфері інтересів компанії ООО "С.К.Профі" знаходяться матеріали відомих європейських виробників, які віднині доступні в Україні.

Років на ринку
Щасливих клієнтів
Продано продукції
Image

Водосточні системи Döcke, розроблені інженерами з урахуванням реалій російського клімату. Вони чудово підходять для житлових, офісних, складських будівель та зберігають працездатність при критично низьких та високих температурах. Елегантні та практичні водостіки легко монтуються, не потребують спецального догляду, прості в експлуатації та мають довгий термін служби.

Режим роботи

Ми завжди раді відповісти на будь-які Ваші питання!

 • Пн-Пт: 9.00 - 18.00
 • Сб-Нд: по домовленості

Якість

«С.К. Профі» - одна з лідуючих компаній на ринку фасадних та покрівельних матеріалів, що має висококваліфікованих спеціалістів, які готові проконсультувати Вас за наявними питаннями.

Детальніше

Гарантія

Компанія «С.К.Профі» є ексклюзивним дистриб'ютором ТМ DOCKE та одним з імпортерів ТМ Boryszew.Наша компанія має обширну дилерську мережу на території Украіни, що дає можливість придбати нашу продукцію в зручному для Вас регіоні.

Детальніше

Доставка

Компанія «С.К.Профи» має власний автопарк, що дає можливість виконувати безкоштовну доставку по Україні.Наша компанія має власні складські приміщення великої площі із зручним розміщенням, під'їздом та можливістью автоматизованої погрузки.

Детальніше

Останні новини

ООО «С.К.Профі» - лідер на ринку сайдингу України

ООО «С.К.Профі» - це стабільна та надійна компанія, яка пропонує своїм клієнтам широкий асортимент будівельних матеріалів за таким напрямком, як зовнішня обробка будинку. З 2000 року ми завоювали український ринок сайдингу, але при цьому не престаємо розвиватися та пропонувати своїм клієнтам найновіші та найякісніші будівельні матеріали. Ми працюємо як з приватними клієнтами, так і з юридичними особами – будівельними компаніями, дистриб'юторами, приватними підприємцями та кінцевими споживачами.

Які переваги ми пропонуємо?

Працюючи з SK Profi, ви можете розраховувати на надійне довгострокове співробітництво з компанією, що має бідьш, ніж 15 років досвіду роботи на будівельному ринку України. Наші основні переваги:

 • Склади загальною площою більше 5000 кв. метрів з постіною наявністью основних матеріалів.
 • Зручний під'їзд для великогрузових автомобілей, механізована система погрузки.
 • Свій автопарк – для доставки придбаних вами матеріалів в будь-який куток Украіни.
 • Зручна логістика – склади та офіс розташовані поряд – це дозволяє нам оперативно відвантажувати придбані клієнтами матеріали.
 • Довгострокові контракти на поставки продукції, які забезпечують максимальну якість товарів.
 • Гігієнічні укладення та сертифікати на продукцію, які відповідають українському законодавству. Найкращим показником якості наших товарів є виконана нашими матеріалами зовнішня обробка фасаду будинку – фото та відео звіти це підтвердять.

Завдяки цим ресурсам та досвіду СК ПРОФі може запропонувати своїм клієнтам широкий асортимент продукції європейского рівня та оперативне, кваліфіковане обслуговування. Якщо надійна та якісна декоративна зовнішня обробка будинку – це не просто слова, а необхідна вимога, то звертайтесь в ООО «С.К. Профі» - мы допоможемо підібрати відповідні матеріали для реалізації навіть самих важких задач.

Які задачі ми допоможемо вирішити

Наша компанія допоможе швидко та просто замовити будівельні матеріали для вирішення наступних задач:

 • Зовнішня обробку будинку цеглою
 • Зовнішня обробка будинку сайдингом
 • Зовнішня обробка будинку іншими матеріалами

Також ми пропонуємо високоякісні панелі для зовнішньої обробки будинку під цеглу, камінь для зовнішньої обробки будинку та інші найновіші та найбільш технологічні матеріали.

За якими напрямками ми працюємо?

Наша компанія – офіційний дистриб'ютор «Деке Екстружн» в Україні, а також відомих польських компаній ROYAL EUROPA S.A., BORYSZEW S.A. Наша компанія працює за такими напрямками: