20 лет на рынке. Европейское качество по украинским ценам.

Про нас

Про компанію

Компанія «С.К.Профі» є одним з провідних і найбільших імпортерів фасадних і покрівельних матеріалів на ринку України.

У 2000 році був відкритий перший склад компанії ТОВ " С.К.Профі ". З тих пір підприємство впевнено освоює ринок матеріалів для зовнішнього облицювання і продовжує розширювати асортимент якісних товарів для будівельних робіт.
На сьогоднішній день в сфері інтересів компанії ТОВ " С.К.Профі " знаходяться матеріали відомих європейських виробників, які мають високу якість, відповідають технологічним інноваціям і екологічним нормам.
Наше підприємство є ексклюзивним постачальником продукції ТМ « Деке Екстружн » в Україні, генеральним незалежним імпортером виробника з Польщі BORYSZEW S.A., одного з лідерів європейського ринку вінілового сайдинга.

Основні вектори, за якими працює наше підприємство:

 • зовнішнє облицювання, комплектуючі для водостоків і черепиця з бітуму торгової марки « Деці Екстружн ». Ці матеріали виробляються за ліцензією і під контролем підприємства « D.O.C.K.E. Systemlosungen GmbH » Берлін, Німеччина.
 • зовнішнє облицювання з вінілу BORYSZEW(Польща), вироблена корпорацією Boryszew S.A.(Польща).
Підприємство ТОВ " С.К.Профі " має велику дилерську мережу по всій території України. Зі своїми постачальниками компанія співпрацює вже дуже тривалий час. На всю продукцію є сертифікати й інша дозвільна документація, яка необхідна відповідно до законодавства України. В наявності є всі нормативні документи про якість нашої продукції і санітарні ув'язнення.
Центральный офис компании и складские помещения нашей компании находятся в удобном месте на правом берегу Киева. Их площадь свыше 5000.00 кв. метров. Имеется удобная транспортная развязка для подъезда автотранспорта с возможностью перевозить крупногабаритные грузы. На складе присутствует автоматизированная система загрузки. Административные здания и складские помещения находятся в одном месте, это очень удобно для наших клиентов, которые забирают продукцию своим транспортом.
У нашій компанії є свій автотранспорт різної вантажопідйомності, що дозволяє здійснювати доставки товару по всій території України всіма нашими регіональним клієнтам.

  Клієнтами нашої компанії стають самі різні суб'єкти, які беруть участь в будівництві:
 • фінальні споживачі роздрібного товару;
 • дрібні ПП;
 • будівельні компанії з різними обсягами виробництва;
 • організації-посередники, які займаються підбором і продажем будматеріалів;
 • масштабні будівельні магазини і гіпермаркети з розгалуженою мережею торгових точок по всій території країни.
 • Нові клієнти стають постійними, тому що ми знаємо і любимо знаходити саме ті будівельні матеріали, які їм потрібні. Надійність, якість і нові технології – це пріоритетні галузі нашої роботи. ТОВ " С.К.Профі " дорожить своїм іміджем і піклується про своїх клієнтів.
  Ми дякуємо всім нашим партнерам – за довіру, підтримку і співпрацю!
  З повагою ТОВ « С.К.Профі ».

   

 
Concrete Developments

Надійність

Компанія & laquo; С.К.Профі & raquo; є ексклюзивним дистриб'ютором ТМ DOCKE і одним з імпортерів ТМ Boryszew

Finance Assistance

Зручність

Наша компанія має велику дилерську мережу на території України, що дає можливість придбати нашу продукцію в зручному регіоні для Вас.

Smart Builders

Доставка

Компанія & laquo; С.К.Профі & raquo; має власний автопарк, що дає можливість здійснює безкоштовну доставку по Україні

Quality Infrastructure

Відмінні фахівці

Компанія & laquo; С.К. Профіль & raquo; має висококваліфікованих фахівців, які готові проконсультувати Вас по виниклих питань

Interiorly Designed

Простота

Наша компанія має власні складські приміщення великої площі зі зручним розміщенням, під'їздом і можливістю автоматизованої завантаження.

Cost Effective Solutions

Якість

& Laquo; С.К. Профі & raquo; - одна з лідируючих компаній на ринку фасадних і покрівельних матеріалів