20 лет на рынке. Европейское качество по украинским ценам.

Битумная черепица

Бітумна черепиця

Бітумна черепиця - матеріал, який застосовують для покрівлі дахів, і який відноситься до класу так званої "м'якої покрівлі". Головним достоїнством такої черепиці є те, що її можна застосовувати для покрівлі дахів самої різної форми. Вперше бітумна черепиця з'явилася на будівельному ринку ще в кінці дев'ятнадцятого століття в Америці. Володіючи своїми унікальним властивостями і гнучкістю, вона швидко отримала популярність і продовжує активно використовуватися для покрівлі дахів по всьому світу.

Основні переваги

Квадратний кілометр покрівлі буде важити п'ять кілограм, завдяки чому Ви можете не витрачати час і гроші на посилення будівельних елементів. У бітумної черепиці майже нульове водопоглинання, а значить матеріал не буде гнити і псуватися під напором вологи. Також виключається корозія, грибок, цвіль і інші шкідливі для людини бактерії. Низька теплопровідність матеріалу дозволяє заощадити на утепленні внутрішнього приміщення. М'якість матеріалу забезпечує хорошу звукоізоляцію. Покрівля бітумної черепиці стійка до різких перепадів температури і ультрафіолету. Матеріал не вигорає і зберігає свій зовнішній вигляд протягом тривалого часу використання. Варто відзначити безліч різних забарвлень бітумної черепиці.

Особливості монтажу

Монтаж бітумної черепиці виконується швидко і легко. Для цього не потрібні будь-які спеціальне обладнання. Але важливо пам'ятати, що кут нахилу даху повинен бути не менше дванадцяти градусів. Перед покрівельної кладкою, на поверхні роблять підкладку з попередньо просушеної обрешітки фанери або ОСБ плити. Далі, на встелену підкладку один на інший викладають листи черепиці. Така техніка дозволяє створити на даху міцний купол, який повністю обтягує і захищає від будь-якого зовнішнього впливу. У разі пошкодження бітумна черепиця легко ремонтується, і все, що потрібно буде зробити це замінити листи в області з дефектом.

Широкий вибір

Якщо Вам потрібно купити такий матеріал, як бітумна черепиця, тоді звертайтеся в наш магазин. До того ж, ціна на нашу продукцію одна з найдоступніших. Вартість даного матеріалу в більшості випадків залежить від розмірів, ваги і виробника. Наші фахівці готові допомогти пояснити особливості характеристик і підібрати найкращу бітумну черепицю саме для Вашого випадку.