20 лет на рынке. Европейское качество по украинским ценам.

Битумная черепица Döcke PIE EUROPA (мягкая кровля)

Бітумна черепиця Döcke PIE EUROPA (м'яка покрівля)

Бітумна черепиця Döcke PIE EUROPA серія з окисленого бітуму. Традиційні нарізки гонту і природні кольори підходять для більшості дахів. Декоративна посипання з комбінації базальту і антрациту пофарбована методом випалу, щоб надати бюджетної м'якої покрівлі максимальну стійкість до сонячних променів і впливу природи. Для клейової системи використовується унікальне «гнучке зварювання гонту» зі збільшеною силою склеювання. На лицьовій стороні гонту нанесені клейові смуги. Для того, щоб гонт не склеювався в упаковці, на тильній стороні гонту знаходяться спеціальна незнімна плівка.

При монтажі тильна сторона пелюстки з високоадгезійного чистого бітуму намертво приклеюється з клейовими смугами на лицьовій стороні нижчого гонту. Так як чистий бітум і клей є однорідними матеріалами, то при контакті вони миттєво перетворюються в єдину молекулярну структуру. Цей принцип повністю схожий на процес зварювання скла, пластмаси або металу.

Висока якість матеріалу

Гнучка бітумна черепиця Docke PIE Europa призначена для пристрою покрівельного покриття скатних дахів будівель і споруд з ухилом від 12 до 90 градусів. Вона стійка до гниття, корозії і вогню, різних погодних впливів. Матеріал відрізняється хорошою еластичністю, легким вагою, простотою монтажу та догляду.

Дана гнучка черепиця Döcke є чудовим прикладом крайньої ланки в еволюції черепиці, котра увібрала в себе всі достоїнства і кращі досягнення сучасної індустрії гнучкої черепиці, а також повністю відповідає європейським і світовим стандартам.

У нашому магазині представлені найрізноманітніші колекції бітумної черепиці за доступною ціною. Ми завжди готові проконсультувати клієнтів і допомогти їм вибрати кращий матеріал, завдяки якому вони зможуть втілити свої творчі ідеї в будівництві. Доставка здійснюється по всій території України.