20 лет на рынке. Европейское качество по украинским ценам.

Битумная черепица Docke PIE STANDARD (Мягкая кровля)

Бітумна черепиця Docke PIE STANDARD (М'яка покрівля)

Docke PIE Standard - серія гнучкої черепиці, створена на основі оксидованого бітуму. При виробництві застосовують кращі сорти бітуму і тільки високоякісний базальтовий гранул. На відміну від інших компаній Docke не використовує відходи металургійного виробництва, наприклад шлак. Запатентована Docke подвійна клейова система робить монтаж черепиці легким і швидким. Гнучка черепиця Docke PIE STANDARD, ймовірно є кращою ціновою пропозицією на українському ринку. Різноманітність кольорів і форм дозволяє створити неповторний стиль Вашого будинку.

Особливості Docke PIE Standard

Бітумна черепиця Docke PIE STANDARD володіє високими експлуатаційними якостями. Вона не схильна до гниття, корозії і вогню. Стійка до жорсткого клімату і еластична. Володіє легким монтажем, невеликою вагою і простотою догляду. Верхня поверхня черепиці покрита прікатаним до бітуму пофарбованим базальтовим гранулятом. Нижня поверхня черепиці покрита посипкою з дрібнозернистого піску, а також транспортувальними плівками. Для кращого зчеплення гонту між собою на верхній поверхні черепиці є дві клейові смуги, т.зв. бітумна зварювання. Таке зварювання більш ніж в три рази міцніше і надійніше звичайної клейової системи. Тепер Ви можете не переживати за дах будинку навіть при урагані.

Висока якість

Бітумна черепиця Döcke PIE Standard призначена для пристрою покрівельного покриття дахів будівель і споруд з ухилом від 12 до 90 градусів. Малюнок черепиці придуманий самою природою і поєднує в собі спокій і стриманість. Класична палітра кольорів колекції підійде для більшості фасадних рішень. Гнучка черепиця Döcke PIE це чудовий приклад еволюції черепиці, яка увібрала в себе всі найкращі досягнення сучасної індустрії гнучкої черепиці, а також повністю відповідає європейським і світовим стандартам. Щоб вибрати максимально придатний матеріал Ви можете проконсультуватися з нашими продавцями. Ми реалізуємо продукцію за доступними цінами з доставкою по всій країні.