20 лет на рынке. Европейское качество по украинским ценам.

Boryszew

Boryszew

Boryszew

 

 

Компанія "Boryszew"

 

 

Свої перші кроки на ринку будівельних матеріалів компанія "Boryszew S.A." зробила в 1911 році. У 1947 році вона зайнялася продажем і реалізацією рідин для охолодження.

 

 

У 1992 році починається історія компанії як приватизованого підприємства після того, як фірма "Боришев-Енергомонтаж" змінила свою форму власності. Виникає компанія "Boryszew S.A.", де в наявності 100% особового капіталовкладення. Акції компанії котируються на Варшавській біржі Цінних Паперів.

 

 

 

 

 

"Boryszew S.A." знають як компанію з виробництва хімічних засобів, синтетичної продукції і рідин для моторів. Починаючи з 1997 року, фірма займається виробництвом вінілових фасадів. З того ж періоду вона освоює новітні європейські технології і зобов'язується відповідати ригористической нормі ASTM. Все це дозволяє їй отримати Сертифікат Якості ISO 9001.

 

 

 

 

 

Зовнішній вигляд сайдинга від "Boryszew" відрізняється акуратністю, чіткістю ліній і сучасністю. В його основі лежить оригінальна концепція, що дозволяє відрізнити його серед подібних. Широкий асортимент облицювання допомагає вписати її в будь-який ландшафт. Зовнішня штукатурка "Boryszew" добре поєднується з цегляною кладкою і елементами "дикуна". Фізичні характеристики роблять сайдинг не тільки зовні привабливим, але і надійним, довговічним і стійким до негоди. Протягом довгого часу він не потребує реконструкції і фарбування.

 

 

 

 

 

Сайдинг на вініловій основі вдало протистоїть поразки грибком, на нього не діють волога і цвіль. Цей матеріал має високий ступінь вогнетривкості, тому не горить і здатний протистояти полум'я. Вражає і температурний діапазон, що дозволяє безпечно експлуатувати таку облицювання, - від +50 до -50 ° С. Такі матеріали, як свинець, в сайдинге відсутні.

 

 

 

 

 

Фасад від "Boryszew" - це вдале дизайнерське рішення і для нових будівель, які потрібно вписати в навколишній ландшафт, і для старих будинків, які необхідно утеплити і відреставрувати. Матеріал облицювання стійкий до сонячних променів і вітру, тому не розтріскується. Дрібні фізичні ушкодження і потрапляння хімікатів теж йому не страшні.

 

 

 

 

 

Сьогодні багато утеплюють свої житла спеціальними матеріалами, але сайдинг "Boryszew" вже подбав про тепло і комфорт у вашому домі. Облицювання працює як утеплювач, що дозволить в майбутньому економити в будинку тепло.

 

 

У зовнішнім облицюванні застосовуються стійкі фарби, які зберігають колір стіни протягом усього часу її експлуатації. Ультрафіолетові промені теж не завдають панелі шкоди, тому що при її створенні застосовувалася двоокис титану та інші подібні добавки, що зберігають всі відтінки кольору в первісному вигляді. Особливого догляду за такою облицюванням не потрібно. Без додаткового ремонту вона прослужить понад 30 років, а в сприятливих умовах - понад 50. широкий асортимент елементів декору відтворить будь-яке індивідуальне дизайн фасаду в будь-якому архітектурному стилі.