20 лет на рынке. Европейское качество по украинским ценам.

Сходи на горище

Сходи на горище

Сходи на горище - компактні складні конструкції, які дозволяють швидко і комфортно піднятися на горище. Вони можуть бути дерев'яними або металевими. У складеному вигляді сходи займають площу люка, що дозволяє істотно заощадити місце. Сходи на горище це незамінний варіант у багатьох випадках.

Переваги

Головною перевагою можна назвати суттєву економію місця. У складеному вигляді вони будуть займати тільки площу кришки люка і розташовуватися над стелею нижнього приміщення. Сходи на горище роблять підйом зручним і швидким. Горищні сходи надійно закріплені. Складання та розкладання таких сходів детально продумано. Складні сходи можна швидко скласти механічним шляхом, використовуючи для цього спеціальний стрижень. Розсувні часто монтуються з дистанційним електричним приводом. За своїм дизайном сучасні горищні сходи можуть чудово вписатись в будь-який інтер'єр. У продажу є варіанти як з дерева, так і метала. У складеному положенні при закритому люку такі сходи відрізняються прекрасною теплоізоляцією. Є моделі горищних сходів, у яких додатково утеплена кришка люка.

Монтаж

Для початку потрібно визначити розмір сходів. Виміряйте отвір, в який буде монтуватися люк і правильно обчисліть висоту сходів. Вона вимірюється від підлоги до стелі. Коли визначають висоту стаціонарних сходів, то вимірюють від підлоги до підлоги. Безпосередній монтаж горищних сходів досить простий, але його завжди здійснюють вдвох. Всі необхідні комплектуючі для установки горищних сходів найчастіше входять в комплект.

Доступна ціна

Вартість сходів в першу чергу залежить від матеріалів, з яких зроблені сходи. Додаткові комплектуючі та аксесуари вже входять в комплект. Зрозуміло, що проста дерев'яна драбина буде коштувати зовсім дешево. Але варто зазначити, що низька ціна не означає погану якість, а тільки відносну дешевизну дерева. До того ж, для багатьох випадків достатньо і самого простого рішення. Оптимальна ціна буде на горищні сходи, що складаються з комбінованих матеріалів. Найвищі ціни мають горищні сходи повністю металеві, а також деякі моделі комбінованих. У будь-який час Ви зможете вигідно купити горищні сходи на нашому сайті. Ми пропонуємо продукцію кращих європейських і світових брендів. Вдалих покупок.