20 лет на рынке. Европейское качество по украинским ценам.
Docke

Docke

Ідеологія торгової марки «Дьоке Екстружн»

Саме те, що надає закінченість Вашому будинку. Що допомагає красиво і гармонійно вписати його в природне оточення, робить його привабливим, індивідуальним і невідпорним. Що відображає внутрішній світ і настрій живуть в будинку людей.

Ми хочемо, щоб при вигляді Вашого будинку у людей піднімався настрій, а сонце починало світити трохи яскравіше.

Тому ми виробляємо сайдинг та водостічні системи тільки на кращому обладнанні. В результаті багаторічного тісного співробітництва з провідними німецькими постачальниками ми переконалися: німецька якість - не порожній звук. Краще обладнання, краще сировину, кращі технології - кращий сайдинг, кращі водостоки.

Компанія «Дьоке Екстружн» - одне з найбільших в Україні підприємств, родом діяльності якого є виробництво вінілового сайдинга і водостоків. На сьогоднішній день торгова марка Дьоке займає лідируючі позиції на російському ринку фасадних матеріалів і водостічних систем. Виробництво і продаж сайдингу та водостічних систем здійснюється компанією під торговою маркою Docke за ліцензією і під контролем компанії «D.O.C.K.E. Systemlosungen Gmbh », Берлін, Німеччина.

 Якість продукції «Дьоке Екстружн»

Більшість серйозних виробників сайдинга ПВХ, як в Росії, так і в інших країнах, застосовують обладнання, випущене в Німеччині і в Австрії. Якість кінцевого продукту залежить, в першу чергу, від того, наскільки сучасної є виробнича база, від досконалості рецептури і, звичайно, від дотримання культури виробництва. Вся продукція Дьоке (сайдинг та водостічні системи) проходить багаторазовий контроль якості за різними параметрами на всіх етапах виробництва: від сировини до упаковки. Виробництво обладнане сучасною лабораторією якості, де кожна партія сайдингу і водостоків проходить ретельну перевірку за такими критеріями як стійкість до механічних пошкоджень, однорідність кольору, стійкість кольору і багатьом іншим.

М'яка покрівля (Бітумна черепиця) «Дьоке Екстружн»

Відкриттям заводу з виробництва гнучкої бітумної черепиці компанія «Дьоке Екстружн» завершила формування ідеї комплексного підходу до обробки заміського будинку. Тепер в асортименті лідера галузі всі необхідні матеріали - від цоколя до покрівлі.

Гнучка бітумна черепиця для скатних покрівель Döcke на основі SBS модифікованого бітуму розроблена у співпраці з європейськими інженерами і дизайнерами і враховує досвід більшості світових виробників подібних покрівель. Всі колекції бітумної черепиці створені після детальних досліджень переваг і побажань потенційних покупців, а також професіоналів будівельного ринку Росії.

Основною метою створення нового напрямку стало створення покрівельного матеріалу, який легко укладається, пропонує багату кольорову палітру, а також цікаві форми гонту, деякі з яких не пропонуються іншими виробниками.

Сучасні технології «Дьоке Екстружн»

При виробництві сайдінга і водостічних систем ми використовуємо найсучасніші технології. Фахівці компанії Дьоке постійно ведуть нові розробки, щоб робити нашу продукцію ще більш якісної, надійної, красивою і «смачною».