20 лет на рынке. Европейское качество по украинским ценам.

Фасадные панели

Фасадні панелі

Фасадні панелі застосовують для облицювання різних частин будинку. У наш час утеплення квартир і будинків актуально як ніколи, а даний матеріал ефективно справляється з цим завданням, при цьому покращуючи естетику і оберігаючи від негативного впливу погоди. Стандартні будматеріали досить дорогі, а фасадні панелі є цілком бюджетним варіантом. До того ж, кожен бажаючий може підібрати потрібну фактуру цих панелей. Монтажем таких панелей краще займатися фахівцям, так як не кожен може встановити їх самостійно.

Універсальний матеріал

Варто відзначити, що натуральні матеріали служать не так довго в порівнянні з фасадними панелями, які можуть використовуватися не менше трьох десятків років. А завдяки тому, що ПВХ матеріали важать досить мало, встановлювати їх набагато простіше. Фасадні панелі різноманітні за зовнішнім виглядом, ними можна обшивати не тільки стіни, але інші елементи будинку, включаючи вежі, переходи, покрівельні ліхтарі, прибудовані труби. Їх застосовують навіть для огорож.

В процесі виготовлення панелей застосовується технологія коекструзії. Таким чином готовий продукт отримує захисний шар, за рахунок якого виріб набуває підвищену міцність і стійкість до вигорання. Якщо до складу фасадних панелей входить діоксид титану, то насиченість кольору буде зберігатися багато років навіть на сонячній стороні. Також до складу входять спеціальні модифікатори, що збільшують стійкість зовнішнього і внутрішнього шару до механічного впливу.

Переваги

Незважаючи на те, що фасадні панелі з'явилися вже давно, вони продовжують лідирувати на українському ринку будматеріалів. Це пояснюється міцністю, красою, довговічністю, які зроблять зовнішній вигляд Вашого будинку по-справжньому привабливим. Експлуатаційний термін тривалістю в кілька десятків років змусить Вас забути про необхідність ремонту фасаду. Всі ці переваги роблять фасадні панелі одним з кращих матеріалів, до того ж, кількість виробників дає можливість зробити вибір на будь-який смак.

У нашому магазині Ви можете купити фасадні панелі від самих різних виробників. Якщо Ви сумніваєтеся в своєму виборі, тоді проконсультуйтеся з нашими фахівцями, які допоможуть підібрати найкращий варіант.