20 лет на рынке. Европейское качество по украинским ценам.

Фибросайдинг DECOVER

Фібросайдінг Decover

Фіброцементний сайдинг це відмінна альтернатива кам'яної, цегляної та дерев'яної обробки. У назві вже відображені два основних елементи, що входять до складу матеріалу. Це натуральні або штучні волокна фібри і цемент. Завдяки їм сайдинг отримав високу міцність, жорсткість, але при цьому ще й пластичність. Також в ньому присутні кварцовий пісок, мінеральні добавки, вода, іноді пігменти. Матеріал є вдалою альтернативою пластиковому і металевого сайдингу, який вимагає спеціального догляду і часом ремонту.

Лінія Decover

Фібросайдінг Decover - це штучний фасадний матеріал з гладкою або рельєфною фактурами, що складається з армуючого волокна, сполучного, води, пластифікуючих добавок і спеціально підібраного заповнювача. Фібросайдінг використовується як декоративний матеріал для обробки фасаду будинку і створення естетичного вигляду огорож, парканів, альтанок і т.д. DECOVER це лінійка з тринадцяти натуральних відтінків в фактурі дерева.

Переваги

Фібросайдінг Decover має безліч переваг. Він багатофункціональний, тому що підходить і для обробки наявних конструкцій і для створення нових. До того ж, одні і ті ж панелі можна застосовувати і для облицювання фасаду, і для створення карнизного навісу, і для оформлення огорож. Універсальна форма панелі дозволяє експериментувати з різним кутом укладання та декоративними кріпленнями. Висока міцність і пружність забезпечують стабільність панелей протягом усього терміну служби матеріалу. Фактура панелей повністю передає рельєф дерева. При цьому фіброматеріал не горить і не підтримує горіння. Він довговічний через стійкость до ультрафіолету і механічних пошкоджень. Прогнозований термін служби матеріалу не менше п'ятдесяти років.

Фібросайдінг DECOVER досить просто монтується, тому встановити панелі може навіть людина без навичок. Монтаж можливий навіть при мінусових температурах і майже в будь-яких погодних умовах. Фібросайдінг DECOVER - це найкраще рішення для продуманого будівництва Вашого будинку. Матеріал не іржавіє, не потребує сезонної фарбування, простий в монтажі, стійкий до природних змін і зберігає естетичний вигляд протягом всього терміну використання. На нашому сайті Ви можете купити фібросайдінг Decover по самим доступним цінам. Наші фахівці готові проконсультувати Вас і допомогти вибрати найкращий матеріал для ремонту.