20 лет на рынке. Европейское качество по украинским ценам.

Покрівельнi мембрани

Покрівельна мембрана

Покрівельна мембрана являє собою тришарову систему, оберігає дах від вологи, а також виводить воду назовні з підпокрівельного простору. Чудово підходить для кліматичних умов нашої країни. Така мембрана якнайкраще підійде у випадках якщо є перепад температур між поверхами; якщо є відмінність температур між внутрішньою і зовнішньою обшивкою; якщо використовуються металеві покрівельні матеріали.

Види покрівельних мембран

Сфера використання мембран досить широка. За своїм типом вони діляться на: дифузійні; супердифузійні; антиконденсатні. Дифузійна мембрана володіє паропроникністю, якої буде достатньо для використання з практично будь-якими покрівлями в нашому кліматі. Супердифузійна мембрана має ще більшу паропроникність. Використовують її в широтах з підвищеною вологістю, значними перепадами температур або для утеплювачів великої товщини. Такі мембрани чудово проявили себе в каркасному будівництві. Якщо в якості покрівельного матеріалу використовується металочерепиця, то антиконденсатна мембрана є дуже важливим елементом всієї конструкції. Маючи спеціальну двошарову структуру, пар не випаровується під металеве покриття, а значить в подальшому не руйнує його.

Як вибрати мембрану

Щоб вибрати покрівельну мембрану, варто заздалегідь визначитися з типом даху, часом проживання в ньому, і схемою опалення. Для дерев'яного будинку, де опалюватися буде тільки перший поверх, для даху підійде звичайна гідроізоляція. Але з боку горищного перекриття краще укласти мембрану з оптимальною паропроникністю, щоб уберегти утеплювач від утворення конденсату. Для літнього будиночка паропроникну мембрану можна замінити рулонною гідроізоляцією, яка істотно знизить ціну Вашого будівництва. При будівництві сауни з бруса, крім супердифузійної мембрани із зовнішнього боку найкраще використовувати фольгірованну відбивну пароізоляцію. Це продовжить термін служби даху, та виключить наявність конденсату в приміщенні.

Купуйте у нас

Ви можете купити покрівельну мембрану в нашому магазині. Ми спеціалізуємося на будівельних матеріалах, тому знаємо в них толк і представляємо тільки якісні і надійні товари від кращих світових виробників. Завжди готові проконсультувати по будь-яких питань.