20 лет на рынке. Европейское качество по украинским ценам.

Ламінована черепиця Döcke Premium DRAGON

Ламінована черепиця Döcke Premium DRAGON

Döcke Premium DRAGON - ламінована багатошарова бітумна черепиця зі збільшеним розміром гонту. Матеріал виготовляється з СБС-модифікованого бітуму, який армований скловолокном і покритий гранулами базальту. Кам'яне посипання закріплене на бітумному шарі. Воно не обсипається і створює міцне покриття. На внутрішній стороні знаходяться додаткові клейові смуги, посипання з дрібнозернистого піску для захисту від злипання і транспортувальна плівка. Бітумна черепиця цієї серії використовується як покриття скатних дахів з ухилом від 12 до 90 °. Вона є гнучкою і може застосовуватися для купольних і округлих елементів.

Переваги серії Premium DRAGON

Великий гонт якісно полегшує і прискорює процес монтажу покрівлі. Завдяки цьому зменшиться кількість монтованого гонту і використовуваних цвяхів. Великий гонт особливо підкреслює красу черепиці, так як такий матеріал більших форм виглядає більш привабливим. А відомі кольори зроблять Ваш будинок по-справжньому унікальним і незвичайним.

Ламінована черепиця даної серії завдяки тому, що виготовлена ​​з СБС-модифікованого бітуму, робить гонт гнучким, а також надає додаткову надійність і збільшений термін експлуатації. Подібна черепиця краще справляється з розтріскуванням і викривленням в будь-якому кліматі, володіє високою стійкістю до ударів, може протистояти сильним опадам і вітру. Гонт DRAGON можна легко різати без крихтів для організації фронтонів. Такий гонт при перевезенні і монтажі не зможе зламатися або потріскатися.

На нашому сайті Ви зможете купити бітумну черепицю Docke самих різних колекцій за доступною ціною. Ми здійснюємо доставку по всій країні і, зрозуміло, допоможемо вибрати кращий матеріал для Вашого будинку.