20 лет на рынке. Европейское качество по украинским ценам.

Основні види покрівлі

РУЛОННА М'ЯКА ЧЕРЕПИЦЯ, ВИДИ ПОКРІВЛІ

Сучасний ринок покрівельних матеріалів пропонує величезний вибір покриттів для облаштування покрівлі. За типом водоизоляционного шару, зовнішнім виглядом і розміром елементів покрівлі підрозділяються на 5 основних видів: рулонні, мастичні, мембранні, листові і складальні. Крім того, покрівлі можна умовно розділити на дві великі групи: покрівлі для міського будівництва і покрівлі для заміського малоповерхового будівництва.

РУЛОННА ЧЕРЕПИЦЯ

Рулонний черепиця є «вчорашнім днем» покрівельної індустрії, виготовляється з бітумних і бітумно-полімерних матеріалів з армуючої основою з синтетики, картону або плівки. Найбільш поширеними матеріалами в Росії є пергамін, руберойд і толь. Основою для всіх них служить картон різної товщини. Їх основні недоліки - недовговічність, низька морозостійкість, схильність до гниття, великий відсоток відходів при неправильному зберіганні.

Рулонний черепиця з бітумно-полімерних матеріалів має в своїй основі поліестер, склотканина або стеклохолст, які не піддаються гниттю.   В основному рулонні бітумні та бітум-полімерні матеріали застосовуються в промисловому і житловому багатоповерховому будівництві і ремонті покрівель на будівлях з плоскою покрівлею. До недоліку рулонних покрівель слід віднести нудний одноколірний дизайн. Останнім часом деякі поізводітеля намагаються вдосконалити дизайн покрівлі, повторюючи малюнок бітумної черепиці на рулонних матеріалах. Термін служби таких покрівель 15-30 років.

МАСТИЧНІ ПОКРІВЛІ

Мастичну покрівлю часто називають також «наливний».   Фактично, така покрівля утворюється шляхом нанесення рідкої мастики на бетонну основу з утворенням суцільної еластичної плівки. Мастика має гарну адгезію до бетону, металу, бітумних матеріалів. Особливо зручні мастичні матеріали при виконанні вузлів примикання. Наливна покрівля може бути як одно- так і двокомпонентної. Після висихання являє собою монолітний матеріал, схожий на лінолеум або гуму.

МЕМБРАННА ПОКРІВЛЯ

Такий вид покрівлі часто застосовується для облаштування покрівель на промислових, громадських або торгових будівлях з малими або нульовими ухилами і міцними підставами. Мембрана виготовлена   з еластичного резіноподобного полімеру   з можливістю розтягування до 200-400% і високою міцністю. Одним з головних переваг мембранних покриттів є швидкість пристрою покрівельних покриттів великих площ. Полотна таких матеріалів зварюються або стикуються один з одним самовулканізірующіміся стрічками. Можливе укладання полотен на старі без зняття, що прискорює і спрощує процес ремонту.

ЛИСТОВІ ПОКРІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ

Найширша група покрівельних матеріалів. До них відноситься шифер і єврошифер, «оцинковка», металочерепиця, картонно-бітумні матеріали (ондулін).

  • Шифер - азбоцементні листи, які стосуються профільованим матеріалами.   Азбестоцемент отримують з суміші коротковолокнистого азбесту і портландцементу. Укладання шиферу проста - його просто прибивали цвяхами на обрешітку крокв, укладаючи поверх гідроізоляційного шару з рулонних матеріалів. Досить часто шифер фарбували для додання більш привабливого вигляду і захисту від вологи.
  • Бітумно-картонні хвилясті листи зовні нагадують традиційний шифер. Це матеріал з переробленого пресованого картону, просоченого бітумом при високій температурі і тиску, а потім пофарбований або покритий полімером. Легкі, зручні в роботі, але менш довговічні, ніж шифер і металеві матеріализначітельно легше традиційного шиферу, еластичнішою, легше, зручний в роботі, але його довговічність нижче і не перевищує 30 років. Як і в разі застосування звичайного шиферу, необхідно попереднє пристрій гідроізоляційного шару з рулонних матеріалів.
  • «Оцинковка» - сталеві оцинковані листи (можуть бути гофрованими), & nbsp; - довговічний і міцний матеріал. Термін служби - 50 років. Істотним мінусом є необхідність додаткової обробки і захисту місць крою, кріпильних отворів. Так само, як і при роботі з шифером, оцинковка часто забарвлюється для додання їй більш привабливого вигляду і додаткового захисту.
  • Металочерепиця - різновид профілірованнной «оцинковки» з полімерним покриттям. Імітує натуральну черепицю. Багатошарове покриття забезпечує захист як від вологи, так і від окислення при механічній обробці. Основні переваги матеріалу - невелика вага, простота монтажу, тривалий термін експлуатації, екологічність. Недоліки - гучність від зовнішнього впливу (птиці, дощ, вітер), сильне нагрівання на сонці.