20 лет на рынке. Европейское качество по украинским ценам.

Панели Docke Burg (камень)

Фасадні панелі DOCKE BURG (КАМІНЬ)

Колекцію фасадних панелей "Burg" особливо оцінять любителі середньовічного стилю. Імітація каменю, обробленого вручну і розрізаного на прямокутники різних розмірів, додасть будові міцний і піднесений вигляд, а з огляду на те що колекція досить нова, то подібний варіант обробки підкреслить Вашу індивідуальність і якісно виділить будинок із загальної забудови. Фасадні панелі Docke Burg відрізняються легкою вагою і не перенавантажуватимуть фундамент і стіни, навіть каркасно-щитового будинку. З монтажем цих панелей може впоратись будь-який, хто хоч трохи розбирається в будівельних роботах, до того ж, для цього не потрібні спеціальні інструменти.

Преміальна колекція

Широка колірна гамма з десяти кольорів натурального каменю дозволяє створити неповторний вигляд фасаду будинку. На вибір також пропонуються панелі з контрастними швами і швами, профарбованими в колір панелі. Поверхня панелей Döcke є точним відтворенням природних текстур каменю і цегли, а триступенева система фарбування створює абсолютну ілюзію натуральності матеріалів, така обробка в двадцять разів легше і приблизно в три рази дешевше натуральних матеріалів. Посилені ребра жорсткості забезпечують міцність і стійкість до деформацій. Фірмовому запатентованому замку не страшні вітри і урагани. Гарантія становить п'ятдесят років на відсутність деформацій внаслідок впливу кліматичних факторів і п'ять років на стабільність кольору.

Найвища якість виробництва

Фасадні панелі під камінь Döcke мають ряд очевидних переваг в порівнянні з натуральним матеріалом. Ефектний зовнішній вигляд досягається перевіреної технологією лиття і забарвлення продукту. Натуральна текстура і вид реалістичного каменю приносять зорове і тактильне задоволення. Доступність і невибагливість у догляді обумовлена ​​тимщопанеліроблятьсязполімернихматеріалівВартотакожвідзначитипростотуукладанняаджедляоблицюванняфасадупанелямиВамнедоведетьсявикористовуватиособливутехнікуабозалучатидороботинайманихпрацівників. Надійність і довговічність забезпечуються використанням якісного матеріалу і сучасними технологіями виробництва, в зв'язку з чим, фасадні панелі не бояться усадки будівлі, нечутливі до впливу сонячного світла, вітру, води. У нашому магазині Ви можете купити найрізноманітніші колекції фасадних панелей Döcke за доступною ціною.