20 лет на рынке. Европейское качество по украинским ценам.

Панели Docke Edel (благородный)

Фасадні панелі DOCKE EDEL (ШЛЯХЕТНИЙ)

Колекція EDEL - це найкраще рішення для людини, яка не бажає переплачувати за дорогі оздоблювальні матеріали та при цьому хоче отримати максимально якісне. Маючи доступну ціну ці панелі не втрачають в якості і будуть служити захистом будь-якого фасаду багато десятків років. Легка панель Docke Edel не грузить фундамент будови і не обтяжить Ваш бюджет зайвою переплатою за бренд європейського матеріалу. Монтаж цих панелей може здійснити майже будь-який, у кого є хоч невеликий навик роботи з оздоблювальними матеріалами, але, зрозуміло, Ви завжди можете звернутися до професіоналів.

Унікальна текстура

Зберігши точну текстуру натурального каменю, виробники зімітували кладку кам'яної плитки невеликої глибини. Малюнок панелі Edel створений таким чином, що шви між елементами панелі неглибокі і не потребують додаткового фарбування. Завдяки цьому, без шкоди для зовнішнього вигляду компанії вдалося створити більш економічну в виробництві фасадну панель. Колекція пропонує своїм покупцям чотири розкішні кольори - Родоніт, Корунд, Беррі, Циркон, котрі обов'язково оцінять любителі класичних природних відтінків і які будуть прекрасно гармоніювати з будь-якими іншими натуральними і штучними оздоблювальними матеріалами Вашого будинку.

Переваги панелей

Крім того, що у покупця з'являється можливість купити кам'яний цоколь за привабливою ціною, сайдинг даної лінійки забезпечує безліч додаткових переваг, серед яких універсальність. Монтується прямо на зовнішні стіни або на шар гідроізоляції і утеплювача. Простий і швидкий монтаж за рахунок великих розмірів панелей. Якісний вініл показує стійкість до грибка, комах, перепадів температури, вологи, не вигорає на сонці, не жолобиться, не тріскається. Має вражаючий термін служби не менше п'ятдесяти років. Практично не потребує догляду, не потрібно шпаклювати і фарбувати, обробляти захисними складами, досить час від часу змивати пил водою зі шланга. Вініловий сайдинг не горить, під впливом вогню він тільки плавиться, тому в разі пожежі може зупинити поширення вогню. Володіє чудовими естетичними властивостями, широким асортиментом фактур і кольорів матеріалу.