20 лет на рынке. Европейское качество по украинским ценам.

Панели Docke Fels (скала)

Фасадні панелі DOCKE FELS (СКАЛА)

Колекція фасадних панелей "Fels" виберуть насамперед любителі грубого дизайну середньовічних замків. Панелі мають важкий і масивний вигляд, якщо використовувати їх в дизайні вдома не всюди, а виділити деякі фрагменти споруди, то вигляд буде чудовий. Якщо ж у Вас мета надати будинку вид "потужної фортеці", то тоді краще зашити будинок панелями даної серії цілком. Як би там не було, Ваш будинок буде такий один в окрузі, адже колекція "Fels" ще нова і не встигла засвітитися на кожному третьому будівництві.

Колекція під скелю

Природний камінь завжди належав до елітних оздоблювальних матеріалів. Облицювання натуральним каменем коштує досить дорого і, головне, тут потрібна особлива конструкція стін. Вони повинні бути міцними і виготовленими з каменю чи бетону. Для обробки каркасних і піноблочних стін природний камінь не підійде. Тут і приходять на допомогу фасадні панелі Döcke Fels. Колекція імітує поверхню природного каменю різних відтінків. Полімерні панелі відливаються в спеціальних формах, які забезпечують глибокий реалістичний малюнок. Таку реалістичність малюнка забезпечує комп'ютерне моделювання. Для обробки ще важливо, щоб малюнок не повторювався, що і забезпечує панель. Панелі здатні надати бездоганний вигляд стінам, виготовленим з різноманітних матеріалів, включаючи дерево. Монтуються вони точно так, як і вініловий сайдинг, за допомогою цвяхів, шурупів і дюбелів. Вони однаково підходять як для обробки фасадів нових будівель, так і оновлення зовнішнього вигляду старіших будинків.

Все вищесказане робить панелі Docke лідером на ринку України та світу. А завдяки нашому інтернет-магазину Ви можете замовити будматеріали за доступною ціною, не виходячи з дому і Вам їх доставлять в найкоротші терміни в будь-яку точку країни.