20 лет на рынке. Европейское качество по украинским ценам.

Панели Docke Flemish (Кирпич)

Фасадні панелі DOCKE FLEMISH (цегла)

Фасадні панелі Flemish під цеглу це найкраще рішення для економної обробки. Володіючи високою якістю і доступною ціною, панель стане вдалим вибором для бюджетної обробки готового будинку. Матеріал дуже надійний, не потребує підфарбовування і оновлення протягом усього терміну служби, а це значна економія коштів і що ще важливо - часу, який можна витратити на щось більш приємне.

Актуальність матеріалу

Дана серія під цеглу виглядає дуже строго і нестандартно. Контрастні білі шви додадуть яскравість і контрастність. А спеціальний палений ефект робить колір панелей максимально схожим на натуральну гладку цеглу. Панелі використовуються для зовнішнього облицювання і зниження руйнівних атмосферних впливів на фундамент і стіни житлових будинків, громадських будівель. Температура навколишнього середовища може коливатися від +50 до -50 градусів. Іншими словами, фасадними панелями можна обробляти будівлі в будь-якій кліматичній зоні.

Переваги панелей Flemish

Серія має безліч переваг. Приємний зовнішній вигляд. Колекція фасадних панелей з імітацією фламандської кладки включає в себе два оригінальних відтінки випаленої цегли - червоний і жовтий. Довговічність. Оздоблювальний матеріал створюється з сучасних полімерів за допомогою технології лиття. Наявність ребер жорсткості дає можливість зробити конструкцію панелі дуже міцною і стійкою до механічних деформацій. Термін експлуатації фасадних панелей складає не менше п'ятдесяти років. Завдяки спеціальній технології фарбування, панелі стають нечутливими до дії сонячного випромінювання. Виробник дає гарантію на стабільність кольору п'ять років. Фасадні панелі кріпляться на обрешітку без необхідності застосування клею або цементу.

На нашому сайті представлені фасадні панелі самих різних виробників за доступними цінами. Ми завжди готові проконсультувати Вас перед покупкою і допомогти вибрати найкращий варіант для майбутнього будівництва.