20 лет на рынке. Европейское качество по украинским ценам.

Панели Docke Klinker (Кирпич)

Фасадні панелі DOCKE KLINKER (цегла)

Компанія Docke випустила кілька років тому новий вид панелей під зістарену клінкерну цеглу, що, по суті, новинка на ринку фасадних панелей, і не має аналогів. Ці панелі виглядають дуже реалістично і натурально, в майбутньому не потребують фарбування або на обробку "хімією". При покупці цієї колекції Ви отримуєте довговічний і красивий фасад.

Унікальна технологія фарбування дозволяє виробнику забезпечити майже п'ятдесят років насиченості кольору. Фасадні панелі відмінно переносять температурні коливання, високу вологість, нечутливі до інтенсивного впливу ультрафіолету, тримають удари. Якщо Ви віддаєте перевагу європейській архітектурі, то панелі цієї серії це Ваш варіант обробки. Різноманітні відтінки дозволять Вам збагатити фасад будинку поєднанням самих різних колірних рішень.

Особливості монтажу

Панелі монтуються в будь-який час року, виключаючи сильні морози, коли температура нижче мінус п'ятнадцяти градусів. Встановлюються на будь-які будинки з будь-яким видом стін, на об'єкти, що будуються, збудовані та давно будови котрі давно використовуються. Кріпляться до обрешітки саморізами точно по центру перфорації у верхній частині панелі. Решетування під фасадні і цокольні панелі може бути дерев'яною або зі спеціалізованих оцинкованих профілів, призначених для фасадних робіт. Решетування повинна забезпечувати рівну поверхню і вентиляцію фасаду.

Переваги

Текстура панелей ідеально повторює цеглу. Монтаж здійснюється без використання будь-якого клею або цементу. Легка вага панелей зменшує навантаження на фундамент, що знижує витрати на споруди. Малюнок кожної панелі унікальний. Панелі несприйнятливі до УФ-променів і природних опадів. Панелі вітро- і -удароустойчіви, а також стійкі до деформацій. Унікальна запатентована система кріплення панелей. Чудово поєднуються з іншими матеріалами Döcke. Гарантія на відсутність деформації - п'ятдесят років. Гарантія п'ять років на глибину кольору.