20 лет на рынке. Европейское качество по украинским ценам.

Панели Docke Stein (песчаник)

Фасадні панелі DOCKE STEIN (Піщаник)

Фасадні панелі серії "Stein" створено в стилі шаруватого, річкового піщаника. Такий дизайн здатний додати будь-якому будинку приємний і затишний вигляд. М'які обриси обточеного водою каменю і ніжні кольори припадуть до вподоби багатьом. Панелі не однорідні за кольором, що ще в більшій мірі робить панелі схожими на натуральний піщаник. Колекція має шість колірних рішень і здатна задовольнити навіть найдосвідченіший смак. Установка панелей також не викличе будь-яких труднощів.

Фасадні панелі під природний піщаник

Дану колекцію особливо оцінять люди котрі люблять творити. Ви можете поєднувати ці панелі з матеріалами з інших колекцій компанії в пошуках найбільш підходящої композиції. У колекції, як уже було сказано представлено шість видів панелей. Всі вони мають однакову текстуру і малюнок, але при цьому різний відтінок кольору. Малюнок панелей ідеально імітує природний камінь ручної тески. Поздовжні і поперечні канавки копіюють шви кам'яної кладки стіни в цілісну цеглу. Така точна імітація скельної породи досягається завдяки використанню комп'ютерних технологій тривимірного моделювання. Варто відзначити і не велику вагу фасадних панелей.

Відтінки колекції

У колекції представлені два холодних і три теплих відтінки. Теплі найкраще підходять для обробки цоколя зовнішніх стін, які пофарбовані в яскраві кольори. Холодні чудово підійдуть для білих або сірих стін. Кожна панель Döcke виготовлена ​​зполімеруякийвідливаєтьсяпідтискомвспеціальнійформіПрицьомузавждизастосовуєтьсянаскрізнефарбування. Це дозволяє пластику не вицвітати під дією прямих сонячних променів. Облицювавши фасад панелями Döcke серії Stein можна бути впевненими, що їх зовнішній вигляд і чистота кольору не змінюватиметься протягом багатьох років.

Ми пропонуємо найрізноманітніші колекції компанії Döcke за доступною ціною. Готові завжди проконсультувати і допомогти підібрати найбільш краще рішення для Вашого випадку. Доставка здійснюється по всій Україні.