20 лет на рынке. Европейское качество по украинским ценам.

Панели Docke Stern (звезда)

Фасадні панелі DOCKE STERN (ЗІРКА)

Фасадні панелі серії Stern будуть чудовим рішенням більш дорогим колекціям. Вони мають високу якість, таким чином, Ви не переплачуєте за бренд, а купуєте тільки довговічний обробний матеріал. Ця колекція вдала заміна натуральному каменю, так як цей облицювальний матеріал дуже важкий і не зовсім не підходить для дерев'яних будівель. До того ж, робота по його монтажу не найдешевше задоволення. З монтажем панелей здатний впоратися будь-який, хто має хоч невеликий навик роботи з сайдингом, але, звичайно, Ви завжди можете скористатися послугами професіоналів.

У серії Stern пропонуються фасадні панелі з ускладненим малюнком. Дизайн для фасадних панелей створюється з використанням тривимірного комп'ютерного сканування. Завдяки цьому і рельєф, і колір матеріалу бездоганно відтворюють малюнок кам'яної кладки. Імітація не відрізняється від справжнього каменю, так як додатково застосовується складна система фінішного декорування. У підсумку фасад виглядає оригінально і дорого.

Вражаючі характеристики

Панелі "під камінь" Stern мають чудові експлуатаційні характеристики. Міцний, стійкий до дії вологи і прямих сонячних променів, механічних, вітрових, температурних навантажень, він довговічний і досить простий в монтажі. Невелика вага панелей спрощує монтаж і не створює істотного навантаження на фасад будинку. Колекція пропонує Вам шість натуральних колірних варіантів: від майже білого до насиченого коричневого.

Фасадні панелі Döcke створені з поліпропілену і мають фактуру під каміння і під цеглу. Часто комбінуються з вініловим сайдингом і виступають в якості оздоблювального матеріалу, як для повного облицювання будинку, так і для обробки тільки цоколя. Пластик, використовуваний виробником, стійкий до перепадів температур і УФ. Мала вага дозволяє застосовувати цей матеріал для конструкцій з малою несучою здатністю - простий монтаж на виставлену обрешітку саморізами.

Вибравши товар в нашому магазині, Ви можете зателефонувати нам, і ми підберемо найкращий варіант оформлення будинку фасадними панелями, допоможемо вибрати колір і текстуру для досягнення найкращого результату. Доставка здійснюється по території всієї України.