20 лет на рынке. Европейское качество по украинским ценам.

Панели Ю-Пласт Hokla Лиственница

Фасадні панелі Ю-пласт HOKLA ЛИСТВЕННИЦА

У 2019 були представлені фасадні панелі Hokla від компанії Ю-Пласт. Такі фасадні панелі відрізняються актуальною естетикою і забезпечують стильний і модний зовнішній вигляд будинку протягом багатьох років. Глибокі фактури і природні сполуки панелей створюють приголомшливо реалістичний зовнішній вигляд. Серія Hokla є чудовим варіантом обробки фасаду для будинків людей, які віддають перевагу скандинавському стилю.

Преміальне якість

Серія Хокла ЛИСТВЕННИЦА підходить для зовнішньої обробки фасадів будівель. Сайдинг Ю-пласт виконаний з міцного матеріалу вінілу. Він не схильний до гниття, корозії, а також стійкий до вицвітання і деформації. Унікальна форма панелі імітує обробку дерев'яною дошкою - модриною. Абсолютно матова поверхня фасадних панелей створює ефект нового, тільки зробленого фасаду під дерево. Гарний сірий колір додасть шляхетності і невибагливості Вашому будинку. Слід зазначити, що комплектуючі до панелей Ю-пласт Хокла можна використовувати такі ж, як і до звичайного сайдингу, що значно скоротить витрати на матеріал.

Переваги серії перед іншими

Так як цей матеріал штучний, то він відповідно не сприймається грибком, мохом і не потребує будь-якої антисептичної обробки, що значно економить кошти і не забирає додатковий час. Досить буде раз на рік помити фасад звичайною водою від пилу з садового шлангу. Фасадні панелі мало важать. Такий матеріал ідеально підходить для дачного будинку, він не навантажує стіни і фундамент, і будинок з часом не осяде. Маючи хоча б незначний досвід монтажу сайдингу, Ви зможете змонтувати серію Хокла використовуючи навіть мінімальний набір інструментів.

Фасадні панелі Ю-пласт це чудовий вибір щоб облагородити власний будинок і надати йому сучасний, стильний вигляд. На нашому сайті представлені різні колекції фасадних панелей Ю-пласт, а також інших виробників. При необхідності ми завжди готові проконсультувати наших клієнтів. Вдалих покупок.