20 лет на рынке. Европейское качество по украинским ценам.

Панели Ю-Пласт Hokla Винтаж

Фасадні панелі Ю-пласт HOKLA ВИНТАЖ

Фасадні панелі Hokla Вінтаж - нова серія фасадних матеріалів від компанії Ю-Пласт, що ввібрала в себе скандинавську натуральність і практичність. Ця колекція дуже точно імітує дерев'яну дошку з ефектом брашурування. Це процес обробки дерева, при якому з його верхнього шару спеціальною щіткою очищаються м'які волокна, через що поверхня набуває чітко вираженої структури річних кілець і ефекту "старіння". Об'ємна структура деревини створює унікальний малюнок натурального дерева, який вражає своєю реалістичністю. Яскраво виражена структура дерева підкреслить гармонію з природою і вдало впишеться в будь-який ландшафт.

Переваги колекції Hokla

Колекція безпечна для здоров'я людини і домашніх тварин. Володіє стійкістю до атмосферних опадів і УФ-випромінювання. Повністю автентична фактура "зістареного" дерева. Панелі відносяться до нового покоління. Матеріал не виділяє токсичних речовин, стійкий до процесів гниття і появі корозії. Фасадні панелі HOKLA не тільки змусять Ваш будинок виглядати зовсім по-новому, а й збережуть свій зовнішній вигляд на багато років. Тепер кожен бажаючий зможе самостійно переконатися в незаперечній якості і приголомшливих зовнішніх характеристиках нової колекції від популярного бренду Ю-пласт.

Під час облицювання елементи не закривають наглухо фасад, залишаючи простір для циркуляції повітря. У нижній кромці виробів передбачені вентиляційні отвори і канавки для стоку конденсату, а також антиураганний замок для збільшення міцності з'єднання. Така конструкція збільшує термін служби утеплювача і забезпечує комфортний мікроклімат всередині приміщень.

Широкий вибір панелей

У нашому магазині Ви можете купити сайдинг Ю-пласт в широкій колірній гамі. Завжди в наявності десятки модифікацій пластикових панелей, суцільних і перфорованих, а також великий вибір комплектуючих для обробки фасадів. Ціна залежить від розмірів, моделі і кольору виробу. Вибрати кращий варіант і оформити замовлення можна прямо на сайті, проконсультувавшись за бажанням перед цим з менеджером.