20 лет на рынке. Европейское качество по украинским ценам.

Панели Ю-Пласт Stone-House (камень)

Фасадні панелі Ю-пласт STONE-HOUSE (КАМІНЬ)

Фасадні панелі виготовляються методом коекструзії на новітніх європейський лініях. У виробництві продукту застосовують виключно високоякісну сировину від провідних постачальників. Застосовуються для реконструкції та обшивки фасаду. Фасадні панелі Ю-пласт STONE-HOUSE повторюють фактуру справжнього каменю. Матеріал, що володіє бездоганними технічними характеристиками, надійний, довговічний і стійкий до впливу зовнішнього середовища. Панелі вже давно стали синонімом оригінальності, краси і якості будівельно-оздоблювальних матеріалів. Унікальна система подвійного замку дозволить монтувати облицювання без сполучних планок, утворивши в підсумку цілісну стіну. Лінійка Стоун-хаус камінь дозволить інакше поглянути на звичний будинок і надати йому особливий стиль і вигляд.

Переваги панелей

Матеріал стійкий до різких змін температури. Не вигоряє під час дії прямих сонячних променів. Стійкий до ударів і подряпин. Не схильний до гниття і корозії. Не вимагає фарбування. Не підтримує горіння. Не боїться грибка і цвілі. Якщо говорити про переваги даної лінійки, то варто відзначити, що фактура панелей повністю копіює камінь, а їх монтаж не передбачає сполучної планки. Додатково надаються аксесуари з оригінальною фактурою каменя. Колекція комплектується тільки трьома необхідними профілями. У монтажі дана колекція дуже проста і основними кроками не відрізняються від монтажу класичних сайдинг панелей. При купівлі товару Ви отримаєте інструкцію з монтажу, сертифікати і гарантію від виробника.

Краще рішення для облицювання

Фасадні панелі Stone-house імітують повноцінну цегляну кладку без видимих ​​сполучнихпланокВажливорозумітищосьогодніоблицюваннянатуральнимиматеріаламицеможнасказатирозкіштрудомісткаувиконанніатакожвимагаєвеликихгрошовихвитратічасу. Фасадні панелі Ю-пласт чудове рішення для облицювання будь-якого будинку. Щоб уберегти поверхню панелей використовується нешкідливе і надійне акрил-поліуретанове покриття, яке збереже її на довгі роки без видимих ​​пошкодженьУнашомумагазиніВиможетепроконсультуватися і купити фасадні панелі від кращих європейських виробників.