20 лет на рынке. Европейское качество по украинским ценам.

Панели Ю-Пласт Stone-House (кирпич)

Фасадні панелі Ю-пласт STONE-HOUSE (цегла)

Фасадні панелі - це сучасний облицювальний матеріал, який дозволить Вам з легкістю прикрасити фасад будинку і зробити його зовнішній вигляд не схожим ні на який інший. Ви можете виділити тільки цоколь, вікна та зовнішні кути, а можете обшити весь фасад одним або декількома видів фасадних панелей. Різноманітність форм і колірних рішень дозволять Вам експериментувати з такими природними матеріалами як камінь, облицювальний, клінкерний і зістарена цегла, граніт, бут, піщаник і інші оздоблювальні матеріали. Фасад Вашого будинку буде завжди притягувати погляди оточуючих і підкреслювати хороший смак, солідність і індивідуальність.

Чому Ю-пласт

Швидкий і легкий монтаж цілий рік. Простота в експлуатації. Дешевше натуральних матеріалів, які вони імітують. Різноманітність форм і кольорів. Висока удоростійкість і міцність. Відводять конденсат. Висока стійкість до вітру, вологи і ультрафіолетового випромінювання. Термін служби не менше п'ятдесяти років. Не гниють, не схильні до грибків і плісняви. Не іржавіють. Захищають фасад від комах. Легка вага панелей. Екологічно чистий матеріал.

Переваги колекції

Фасадні панелі Стоун-Хаус Цегла - це новий продукт від компанії Ю-пласт. Колекція імітує реалістичну цегляну кладку без сполучних планок. Матеріал є безпечним для здоров'я людини і домашніх вихованців. У зв'язку з цим, панелі "STONE-HOUSE" знайшли широке застосування в оздобленні фасадів приватних будинків, дач, котеджів. Можна облицьовувати всю поверхню фасаду або обмежитися цоколем. Панелі використовують для обробки мансард, фронтонів, стін і сходових майданчиків.

Білоруські фасадні панелі для зовнішнього облицювання будинку проводиться в умовах суворого контролю якості на всіх технологічних етапах. Стінові панелі для зовнішнього облицювання будинку U-Plast сертифіковані в Білорусі, Україні та Росії, відповідають нормам і вимогам протипожежної та гігієнічної безпеки. На нашому сайті Ви можете купити фасадні панелі самих різних виробників, а також проконсультуватися щоб точно знати який матеріал Вам підійде.