20 лет на рынке. Европейское качество по украинским ценам.

Панели Ю-Пласт Stone-House (кварцит)

Фасадні панелі Ю-пласт STONE-HOUSE (КВАРЦИТ)

Ю-ПЛАСТ Стоун Хаус Кварцит - це новинка двадцятого року. Сайдинг передає фактуру одного з найдорожчих оздоблювальних матеріалів - кварциту. Фасадна панель імітує шість рядів кладки, що складається з акуратних блоків з фактурною поверхнею. Серія представлена ​​вчотирьохкольорахкварциттемно-бежевийкварцитсвітло-бежевийкварциткоричневийікварцитсвітло-сірийПанеліз'єднуютьсязамкомшип-пазутворюючисуцільнустінуСайдингорганічновиглядаєнафасаді і надає будинку стильний респектабельний вигляд.

Також подібні фасадні панелі вважаються одними з найбільш стійких оздоблювальних матеріалів для внутрішніх поверхонь будівлі, для приміщення як житлового, так і нежитлового призначення. Можна облицьовувати всю поверхню фасаду, або обмежитися цоколем. Панелі часто використовують для обробки мансард, фронтонів, стін і сходових майданчиків. Поверхня матеріалу імітує природний камінь.

Характеристики панелей

Лінійка панелей кварцит має унікальний способом з'єднання, який не потребує використання сполучних планок. Спеціальний замок прямо на панелі дозволяє надійно кріпити їх між собою. Такі замки підвищують стійкість матеріалу, захищають його від різких поривів вітру та інших негативних проявів навколишнього середовища. Панелі Стоун-Хаус серії кварцит з подвійним замком чудово підійдуть для обробки цоколя або повного фасаду. Вони максимально точно повторюють фактуру цегляної кладки, мають гарну колірну гамму і не схильні до псування внаслідок утворення грибка, цвілі, або появи інших шкідників.

Переваги панелей Stone-House

Сайдинг Стоун Хаус в кілька разів дешевше фасадних панелей під камінь. Прекрасно поєднується з вініловим сайдингом і його аксесуарами. Безпечний для здоров'я людини і домашніх тварин, що мешкають поруч. Має високу міцність. Фасадні панелі чудово підходять для облицювання поверхонь житлових і нежитлових приміщень. Стійкі до атмосферних опадів, не вигоряють. Матеріал не виділяє токсичних речовин, стійкий до процесів гниття і появі корозії.

У нашому магазині представлені фасадні панелі компанія Ю-Пласт, а також інших виробників. Ми реалізуємо продукцію за доступними цінами, а також з доставкою по всій Україні.