20 лет на рынке. Европейское качество по украинским ценам.

Панели Ю-Пласт Stone-House (сланец)

Фасадні панелі Ю-пласт STONE-HOUSE (СЛАНЕЦ)

Фасадні панелі під фактуру сланцю використовуються у всіх типах будівництва та ефективно оновлять старі і зруйновані будівлі. Високий рівень міцності і довговічності. Для захисту зовнішнього шару використовується нешкідливе і надійне акрил-поліуретанове покриття. Панелі легко монтуються, а також при необхідності змінюються окремо. Гарантія становить не менше тридцяти років. Купити фасадні панелі з доставкою по Києву та Україні Ви можете в нашому інтернет-магазині.

Благородство цегляних фасадів

Цокольна зона будівлі вважається найбільш вразливою частиною, оскільки саме на неї припадає величезна кількість талих вод, шкідників і негативний вплив морозів і вологи. Панелі Ю-пласт не тільки захистять стіни і будинок від передчасного руйнування, а й стильно прикрасять екстер'єр на довгі роки.

Основні переваги колекції

Реалістичність дизайну, який в точності повторює рельєф і фактуру натурального сланцю. Облицювати панелями середнього розміру будинок можна в чотири рази швидше і що важливо дешевше, ніж натуральним сланцем або каменем. Стійкість до зовнішніх негативних впливів. Сніг, вода, вітер, спека, морози і перепади температури - панелі без проблем витримають будь-які негаразди і захистять стіни від руйнування. Несприйнятливість до біологічної корозії. Завдяки тому, що панелі «дихають», під ними не збирається конденсат, не створюються умови для гноїння, розвитку грибка і цвілі. Висока міцність і довговічність. Термін служби мінімум на тридцять років позбавить від турбот ремонту фасаду. Повний комплект додаткових елементів для монтажу колекції Стоун-хаус.

У нашому магазині представлені кращі колекції фасадних панелей Ю-пласт, а також інших європейських виробників. Ви завжди можете отримати консультацію перед покупкою, щоб вибрати максимально придатний матеріал. Доставка здійснюється по всій території України. Вдалих покупок.