20 лет на рынке. Европейское качество по украинским ценам.

ПЕРЕВАГИ ВІНІЛОВОГО САЙДІНГУ ПЕРЕД МЕТАЛЕВИМ

Здавалося б, немає нічого міцніше і міцніше сталі. На перший погляд, пластик програє металу. Але на практиці довговічність облицювання залежить скоріше не від матеріалу, а від якості виготовлення сайдінгових панелей. Також на характеристики впливають технологія виробництва, сумлінність виробника і умови експлуатації. Давайте розглянемо два види сайдингу: металевий і вініловий.

З чого виробляється сайдинг

  • Виробники випускають сталевий, алюмінієвий і оцинкований сайдинг. Потрібний колір і додаткові захисні властивості досягаються шляхом полімерного напилення на фінішний шар.
  • Вініловий сайдинг виробляється з ПВХ, термопластичного полівінілхлориду. Основний компонент матеріалу - етилен і хлор плюс стабілізатори кольору та інші «присадки» для поліпшення експлуатаційних характеристик панелей.

Довговічність

Термін служби металевих і вінілових панелей складає близько 50 років. Даний показник залежить не тільки від початкового якості продукції, а й від якості монтажу, а також від кліматичних умов.

Стійкість до УФ променів

Основа металевого сайдинг не фарбується, кольоровий є тільки лицьова поверхня. Стійкість кольору цілком і повністю залежить від властивостей полімерного напилення. Якісний вініловий сайдинг фарбується в масі: фарбувальний пігмент додається в рідкий компаунд, тому панелі краще зберігають колір. Світлий вініловий сайдинг практично не «вицвітає» в процесі експлуатації.

 

Хімічна стійкість і ударостійкість

Метал відрізняється більш високими характеристиками міцності. Однак при пошкодженні лицьового шару і попаданні вологи на металеву основу панель може почати іржавіти. Те ж саме може статися в місцях стиків і різання листа. Вініл не іржавіє і має високу стійкість до впливу агресивних факторів зовнішнього середовища.

Легкість монтажу і ремонтопридатність

Обидва види сайдингу монтуються за однією технологією, в обох випадках можливий фрагментарний ремонт. Слід враховувати, що для сталевих панелей, самих по собі досить важких, рекомендується монтаж металевої обрешітки, що створює додаткове навантаження на стіни і збільшує загальнобудівельні витрати.

Ціни на матеріал і загальна вартість робіт

Металевий сайдинг коштує дорожче. Він важче, при великих обсягах збільшуються витрати на транспортування. Монтаж металевих панелей вимагає досвіду, доведеться залучати фахівців і оплачувати їх роботу. Легкий вініловий сайдинг купити і доставити до місця проведення робіт можна досить недорого, його не складе труднощів змонтувати самостійно при наявності інструкції по монтажу і мінімальних будівельних навичок.

Вибираючи будівельний або облицювальний матеріал, орієнтуйтеся на його призначення, технічні характеристики і естетичні властивості. За консультаціями щодо вибору вінілового сайдинга ви завжди можете звернутися до представників компанії «Деке».