ROYAL EUROPA

ROYAL EUROPA

ROYAL EUROPA

ROYAL EUROPA - дочірня фірма компанії Royal Group Tecnologes LTD з Канади, діє на території Польщі з грудня 1996 року. RGT - один з найбільших виробників ПВХ (поливи-нілхлоріда) і будівельних матеріалів в світі. RGT розробляє і виробляє пластикові віконні та дверні профілі, сайдинг, вертикальні жалюзі і труби. Завод фірми ROYAL EUROPA, побудований з використанням новітніх технологій і виробляє будівельні матеріали з полівінілхлориду, діє на території спеціальної економічної зони. Однією з головних особливостей цього підприємства є наявність в ньому комплексу підрозділів, таких як власний завод з переробки сировини, науково-дослідницький та проектно-конструкторське підрозділу, завод по виготовленню матриць, підрозділ екструзії. Всі підрозділи підприємства знаходяться в одному місці, що сприяє виробництву високоякісних товарів.

Постійно розширюване виробниче пропозиція охоплює: віконні профілі, зовнішні фасади типу сайдинг, будівельні елементи RBS, телекомунікаційні контейнери, акустичні екрани і паркани.

Сайдинг Royal Europa випускається завдяки інтегрованому і комп'ютеризованому виробничому процесу. Технічні параметри вінілового сайдинга піддаються постійному тестуванню і контрольним дослідженням заводською лабораторією, де перевіряються такі параметри, як: ударна в'язкість, коефіцієнт усадки, однотонність кольору, блиск, гнучкість в низьких температурах і товщина зовнішнього шару CAP. Вініловий сайдинг, вироблений фірмою Royal Europa, може бути встановлений поверх цегляних, оштукатурених, дерев'яних, блокових і інших конструкцій. Він також активно використовується при будівництві будинків - котеджів на одну сім'ю або в малоповерховому будівництві. Різноманітність стилів, кольорів та облицювальних матеріалів, пропонованих фірмою Royal Europa, дає можливість архітекторам, підрядникам та власникам будинків реалізувати різні дизайнерські рішення. Лінія продуктів Royal Europa дає можливість облицювання зовнішніх фасадів та забезпечення будинків красивими водостічними системами. Фасадні панелі і цегла ПВХ виконують свою роль як для житлових будинків, так і для промислово-адміністративних будівель. Широка колірна гамма і структура дерева на панелях і водосктоках надають естетичний вигляд фасаду. У цій товарній групі доступні такі матеріали як: Горизонтальний сайдинг, Софіти і Водостічні системи.