20 лет на рынке. Европейское качество по украинским ценам.

Сайдинг Docke Lux пiд дерево

Сайдинг Docke Lux під дерево

Вініловий сайдинг вже протягом багатьох років користується великою популярністю в нашій країні. Використовувати його як облицювальний матеріал це найбільш практичний спосіб поліпшити зовнішній вигляд Вашого будинку без істотних фінансових витрат. Але все ж, сайдинг одного кольору не всі вважають досить привабливим через відсутність прийнятного декоративного ефекту. Ось чому сайдинг Docke Lux - це ідеальний вибір для тих, хто бажає отримати унікальний дизайн з дуже точно відтвореною текстурою натуральної деревини. Така натуральність забарвлення досягається завдяки особливій технології виробництва. Полімерна сировина проходить процес екструзії, що забезпечує плавні переходи рельєфу і малюнка верхнього шару в точній відповідності з відсканованої тривимірної моделі поверхні дерева.

Преміальна серія

Це дизайнерська серія, яка об'єднує в собі якість, а також неповторний зовнішній вигляд. Дана серія ґрунтується на технології глибокого офсетного друку по гарячій поверхні панелей. Готовий малюнок текстури створює ідеальну імітацію натурального дерева, яка майже не відрізняэться від дерев'яного бруса або колоди. У колекцію Docke Lux увійшли два варіанти панелей для обшивки Вашого будинку. Це може бути блок-хаус для створення ефекту облицювання колодою або брус.

Відмітні особливості

Сайдинг Docke Lux під дерево має безліч переваг і достоїнств. Серед таких, висока міцність і стійкість до різних механічних пошкоджень. Технологія виробництва, враховує країну в якій буде використовуватися сайдинг. Стильний і сучасний дизайн. Всі панелі і додаткові елементи мають точно продуману геометрію і виконані під імітацію дерев'яної поверхні, що дає можливість зробити фасад більш шляхетним і дорогим на вигляд. Бездоганне поєднання високої якості і доступної ціни. Під час створення панелей не використовуються хімічні і токсичні елементи, тому цей продукт можна без перебільшення назвати екологічно чистим. Сайдинг зберігає колір навіть після впливу на нього прямих сонячних променів.