20 лет на рынке. Европейское качество по украинским ценам.

Сайдинг Docke Premium

 

 

 

 

 

Сайдинг Docke Premium

Щоб обробити деякі частини будинку, наприклад входи, фронтони, верхні поверхи, Вам якнайкраще підійде спеціальна серія сайдинга яка отримала назву Docke Premium. Незважаючи на те, що цей матеріал на ринку всього кілька років, він вже отримав чималу популярність. У тандемі зі спеціальними профілями - корабельний брус, блок-хаус, брус - Ви отримаєте чудовий результат, який оцінить кожний його побачивший.

Вініловий сайдинг, вироблений в форм-факторі «Корабельний брус», сьогодні один з найбільш популярних оздоблювальних матеріалів в усьому світі, включаючи нашу країну. Покупці вже повноцінно оцінили всі переваги чотирнадцяти доступних кольорів, завдяки яким Ви зможете втілити всі свої фантазії при облаштуванні будинку.

Особливості Docke Premium

Дана серія має безліч переваг серед яких варто відзначити якісну міцну конструкцію. Антиураганний замок оберігає сайдинг від дощу і вітру. Можливість робити монтаж навіть при нульовій температурі, а також використовувати в діапазоні від-50 ° С до + 50 ° С. Захист від вицвітання при контакті з прямими сонячними променями.

Преміальна якість

Створюючи геометрію панелей, фахівці компанії Docke враховують особливості клімату країни, в яку поставляється продукт. Кожна з таких панелей має антиураганний замок, що забезпечує надійну фіксацію і поліпшує жорсткість конструкції. Він також робить монтаж простіше і не дає рухатися фасаду навіть при сильному вітрі. Варто відзначити, що це перший сайдинг, в якому замки є не тільки в самих панелях, але і софіти.

Легкі і надійні панелі Корабельний брус якісно відрізняються від інших оздоблювальних матеріалів на українському ринку. Сайдинг Docke Premium не схильний до гниття і корозії, просто і швидко монтується, на довгі роки забезпечує бездоганний зовнішній вигляд будинкам, хоча при цьому коштує набагато менше натурального облицювання. Вся продукція Döcke відповідає міжнародним стандартам якості і відзначена різними європейськими нагородами.