20 лет на рынке. Европейское качество по украинским ценам.

Сайдинг Ю-пласт

Сайдинг Ю-пласт

Сайдинг Ю-Пласт як найкраще підходить для обшивки фасадів будівель. Панелі монтуються таким чином, щоб не закривати наглухо базові стіни. Це екологічно чистий продукт, який відповідає всім вимогам пожежної безпеки. Сьогодні сайдинг Ю-Пласт зайняв тверде місце на ринку обшивальних матеріалів і зарекомендував себе надійним і якісним. Виробляються панелі за допомогою коекстузіі, завдяки якій лицьова панель стає виразна і отримує свій неповторний малюнок.

Переваги

Дана продукція відповідає всім міжнародним вимогам, що забезпечує такі властивості, як гігієнічність. Тепер Ви зможете забути про грибок, цвіль, брудні плями і неприємний запах, адже панелі легко миються без будь-яких наслідків. Екологічність сайдингу гарантується відсутністю шкідливих сполук, а значить - повною безпекою як для людини, так і навколишнього середовища. Сайдинг безпечний, із-за того що не підтримує горіння. Перебуваючи в приміщенні з підвищеною вологістю, панелі не деформуються і не руйнуються. Весь сайдинг Ю-пласт гіпоалергенний, тому він підходить для обробки житлових приміщень.

Краще рішення для Вашого будинку

Сайдинг Ю-пласт без сумніву один з найдоступніших і часто використовуваних для обшивки будинків, офісів, гаражів, а також ці панелі ідеально підходять для обшивки внутрішніх приміщень, що відрізняються вологістю, наприклад лазень, саун та ванних кімнат. Навіть якщо Ви не маєте досвіду в будівництві, Ви зможете без проблем впоратися з монтажем сайдинга, завдяки простоті в технології установки. Його можна монтувати навіть у взимку. Щоб відводити конденсат, на нижніх крайках панелей є отвори для вентиляції і технічні канавки. Купити сайдинг Ю-Пласт, а також інших виробників Ви можете в нашому магазині. Використовуйте тільки якісні матеріали перевірених компаній, а якщо Ви не впевнені тоді наші фахівці завжди готові допомогти зробити кращий вибір.