20 лет на рынке. Европейское качество по украинским ценам.

Софиты Boryszew

Софіти Boryszew

Софіти Boryszew - це панелі з ПВХ, які використовуються для обробки карнизних звисів і фронтонів. Вони застосовуються для вентиляції даху і простору під нею, а також для естетичної функції. Софіти даної компанії не бояться температурних перепадів, не тріскаються і стійкі до корозії. Матеріал не піддається гниттю, а також утворення і поширення грибка і різної цвілі.

Софіти Boryszew не потребують особливого догляду, а термін їх служби складає не менше п'ятдесяти років. Софіти чудово підходять для захисту простору під дахом від комах, птахів, а також від попадання опадів і різного сміття. Рекомендується разом з софітами Boryszew встановлювати відразу водостоки.

Переваги софітів

Софіти Boryszew активно використовують для підшивки карнизного звису даху. Під софітами можна вдало заховати дроти і інші різноманітні комунікації. Софіти компанії забезпечують відмінне провітрювання простору під дахом, що на багато років продовжить його життя. Величезним достоїнством вінілових софітів Boryszew є повна відсутність свинцю та інших важких металів, а також доступна ціна і кількість кольорів, які пропонуються покупцеві.

Важливо вибрати софітні панелі правильної довжини, щоб в подальшому уникнути великої кількості відходів. Найкраще, на стадії будівництва врахувати цей факт і зробити ширину карнизного звісу кратної панелі, яка підходить Вам за ціною і за текстурою. На софіт Boryszew, купити який можна в нашому магазині діє гарантія від виробника протягом п'ятдесяти років. Великий вибір відтінків дає можливість вибрати той колір, який буде ідеально підходити до архітектурного оформлення будівлі, а також до вже встановлених даху і сайдингу на зовнішніх стінах. Ми пропонуємо найкращі ціни, а також здійснюємо оперативну доставку по всій території України.