20 лет на рынке. Европейское качество по украинским ценам.

Софиты Docke

Софіти Docke

Софіти Docke це вінілова панель, що має замок, який одночасно виконує завдання з'єднання панелей, надає конструкції міцність і ховає місця кріплення. Можна сказати, що софіти такий собі різновид вінілового сайдингу з перфорацією. Наявність отворів дозволяють безпроблемно рухатися повітрю під софітами, при цьому розмір і форма отворів виключають можливість доступу комах до конструкції покрівлі.

Кількість отворів на поверхні панелей може варіюватися в залежності від виконуваного завдання і місця, де софіти будуть встановлені. Є софіти Docke і зовсім без отворів, які використовують для установки всередині будівель, на терасах і лоджіях.

Продукція Docke

Вся продукція Docke відрізняється високим рівнем якості, яке дозволить Вам домогтися повної гармонії зовнішнього вигляду будівлі, щоб радувати Ваш і чужий погляд. Компанія Docke виробляє не тільки софіти, а й фасадні панелі, водостоки, і інші покрівельні матеріали, якість і надійність яких давно зарекомендували себе на ринку Європи, України і які Ви може купити в нашому магазині. Колірна гамма софітів Docke дає можливість вибору матеріалу, який зможе якнайкраще вписатися в Ваш дизайн або архітектурний проект.

Переваги софітів

Софіти Docke - це доступна ціна, простота використання, невелика вага, широка сфера застосування, надійність і стійкість практично до будь-яких атмосферних опадів. Відсутність потреби в догляді протягом усіх років служби. Установку софітів Docke можна виконати самостійно в короткий термін. Для цього достатньо вивчити інструкцію, яка додається. Наша компанія займається продажем тільки оригінальної продукції Docke. Ми пропонуємо кожному клієнту індивідуальний підхід і найвигідніші ціни. Здійснюємо оперативну доставку по всій території України.