20 лет на рынке. Европейское качество по украинским ценам.

Софиты (потолочный сайдинг)

Софіти

Софіти - це оздоблювальні панелі, створені для підшивки таких поверхонь як карнизи, козирки, стелі на відкритих альтанках і терасах. Головне завдання матеріалу полягає в тому, щоб забезпечити вентиляцію підпокрівельного простору, тим самим оберігаючи дах від можливої ​​появи цвілі і грибка. Крім цього, в результаті обробки софітними панелями елементи будівель набувають повноцінний закінчений зовнішній вигляд. Великий вибір софітів різних виробників представлений в каталозі нашого сайту.

Види софітів

Сьогодні на ринку розрізняють три види софітів: перфоровані, без перфорації, і з перфорацією в центральній частині панелі. Неперфоровані панелі використовують для підшивки фронтонів. Перфоровані застосовують для обробки виступаючих частин покрівлі та облицювання стель відкритих приміщень. Панелі з частковою перфорацією підходять для обробки приміщень будь-якого виду.

Доступність

Вартість софітів залежить від використаного для їх виробництва матеріалу, що визначає технічні характеристики вже готового продукту. Крім звичних дерев'яних, сьогодні можна придбати софіти, зроблені з інших довговічних і якісних матеріалів. Вінілові софіти мають високу стійкість до механічних пошкоджень. Вони не піддаються корозії і не втрачають первинного зовнішнього вигляду під впливом прямих сонячних променів. Софіти з алюмінію володіють стійкістю до температурних перепадів і впливу зовнішніх атмосферних чинників. Софіти, зроблені з міді, відмінно протистоять агресивному атмосферному впливу і температурним перепадам, але при цьому втрачають первісний колір покриття при попаданні на них прямих сонячних променів.

Купити софіти Ви завжди можете в нашому магазині. У нас представлений широкий вибір виробників на будь-який смак. Якщо Ви сумніваєтеся в своєму виборі, тоді наші фахівці готові допомогти зробити кращий вибір. Доставка здійснюється по всій території України.