20 лет на рынке. Европейское качество по украинским ценам.

Софиты U-plast

Софіти U-plast

Софіти - це завершальний елемент конструкції даху, який використовують для підшивки звисів, карниза і інших площин, спрямованих вниз. Софіти володіють покриттям з ПВХ. Можуть бути в різному виконанні: з повною перфорацією, частковою перфорацією або без перфорації. Софіти значно підвищують естетичну привабливість будинку. Відрізняються простим і легким монтажем, в залежності від обраного типу. Основним завданням софітів можна назвати захист фасаду від різних проявів погоди і оберігання простору під дахом від потрапляння туди пилу, вологи, і різних дрібних комах.

Переваги продукції

Софіти U-plast стійкі до різних атмосферних явищ, будь то сонце, вітер, сніг, або злива з градом. Також стійкі до температурних перепадів. Софіти покращують теплоізоляцію даху і всього фасаду в цілому. Мають високу міцність, а це виключає деформацію софіта під впливом вітру, снігу, граду. Матеріал стійкий до корозії, так як в його складі немає металу. Софіти відрізняються довгим терміном служби, не менше двадцяти п'яти років. Продукт зручний в і швидкий в монтажі, легкий у догляді. Має високу екологічність. Відрізняється красивим і презентабельним видом.

Купуйте вигідно

Використовувати софіти U-plast, означає додати своєму будинку яскравий, завершений естетичний вигляд, і також забезпечити повний захист покрівлі від попадання вологи і цвілі на протязі багатьох десятків років. Співробітники нашого магазину відносяться уважно до кожного покупця. Ми прагнемо максимально оптимізувати і прискорити процес Вашої покупки. Замовлення можна зробити на сайті або зателефонувавши. Наші фахівці проконсультують Вас, допоможуть прийняти рішення, і дадуть докладні відповіді на всі питання. Ми здійснюємо доставку по всій Україні. Роблячи замовлення в нашому інтернет-магазині, Ви значно заощадите не тільки свій час, але і гроші.