20 лет на рынке. Европейское качество по украинским ценам.

Виниловый сайдинг

 

 

Що з себе являє вініловий сайдинг

Матеріал для облицювання фасадів, який здатний імітувати обшивку дерева або справжнього каменю називається вініловий сайдинг. Його створюють на основі поліхлорвініловій масі та інших хімічних інгредієнтів. Такий сайдинг не вимагає фарбування завдяки своїй структурованій поверхні.

Технологія і склад

Майже вісімдесят відсотків сайдингу становить ПВХ, через який його і називають вініловим. Різноманітні добавки, які використовуються в вінілі визначають кінцеву якість продукту. Цей матеріал був винайдений в 1957 році. Сьогодні сайдинг виробляється методом коеструзії, коли дві різні маси сплавляються між собою. Ось чому у цього матеріалу є дві поверхні внутрішня і зовнішня. Остання взаємодіє з навколишнім середовищем і оберігає сайдинг від здуття, вигоряння, лущення. Внутрішня поверхня забезпечує жорсткість конструкції і гарантує надійність при перепадах температури і механічних впливах.

Форма, вид та догляд

Сайдинг на основі ПВХ ділять на два умовних типи: стіновий і цокольний. Але варто відзначити, що досить часто цокольний сайдинг застосовують для облицювання стін. При цьому, останнім часом поняття "цокольний сайдинг" замінюється терміном "фасадні панелі". Останнім часом значно розширилися кількість матеріалів, які здатні імітувати сайдинг. На сайті Ви можете ознайомитись з повним асортиментом, який пропонує наша компанія. Догляд за сайдингом не передбачає особливих знань або умінь. Щоб його очистити від пилу можна використовувати звичайну проточну воду. Для більш складних забруднень підійде м'яка щітка.

Як обрати

Щоб точно вибрати якісний сайдинг потрібно знати на які деталі в першу чергу звертати увагу. У панелі повинно бути рівномірне забарвлення, як внутрішньої, так і зовнішньої поверхні. Подивіться на бічній зріз. Він повинен мати однакову товщину, адже саме вона відповідає за якість і те, що навантаження на панель буде розподілятися рівномірно. У верхній частині, отвори для цвяхів повинні бути рівномірними з гладкими краями. На поверхні панелей не повинно бути тріщин, лущення, розшаровування, причому не тільки коли вони нові, але і в процесі використання. Важливо пам'ятати, що товстий сайдинг не означає якісний. Нормальна його товщина складає 1-1.2 мм. Найчастіше якісний сайдинг поставляється в картонних коробках.

У нашому інтернет-магазині представлений сайдинг брендів Docke, Ю-пласт, Boryszew.

Ви завжди можете звернутися до нас за консультацією та допомогою у виборі оптимального рішення для Ваших потреб.