20 лет на рынке. Европейское качество по украинским ценам.

Водостоки

Водостоки

У наш час водостоки являють собою комплект самих різних елементів, які монтуються на фасаді і даху будівлі і є важливою її частиною. Водостоки потрібні для того, щоб виконувати відведення будь-яких атмосферних опадів і захищати дах і фундамент від їх впливу. Найчастіше сьогодні водостоки складаються не тільки з труб, але і з жолобів і інших компонентів, які формують зовнішнє водовідведення, що збирає опади і виводить їх до місця стоку. Важливо розуміти, що збір водопроводу краще доручити фахівцям, тому що тільки так Ви зможете бути впевнені в тому, що матеріал обраний правильно, а сама система захищає всі елементи будівлі від непотрібної вологи.

Як обрати

Вибір водостоку залежить від площі даху і клімату місцевості, де знаходиться будівля. Спираючись на ці дані, вибирається діаметр стічних труб і жолобів. Якщо підібраний діаметр буде не відповідати площі даху, то водостік не впорається з обсягами води, а це загрожує намоканням фасаду і його фундаменту. Ціна на водостічні системи залежить від матеріалу, діаметру, а також довжини труб і жолобів, кількості використовуваних кронштейнів і кріплень. Під час покупки потрібно виконати попередні розрахунки, враховуючи архітектурні особливості будівлі та розміри даху. Тільки після всіх таких розрахунків, Ви можете бути впевнені в надійному захисті від негативного впливу атмосферних явищ.

Різноманітність водостічних систем

На нашому сайті Ви знайдете матеріали, які дозволять створити функціональні і технологічні водостоки. Ми реалізуємо матеріали для водостічних систем, виконаних з різноманітних матеріалів, в самих різних стильових рішеннях і колірній гамі. У нас Ви можете купити водостічні системи, які можна монтувати і використовувати на дахах з різним покриттям і розміром. При необхідності ми завжди готові проконсультувати Вас, щоб Ви точно розуміли які матеріали необхідні для майбутнього будівництва.