20 лет на рынке. Европейское качество по украинским ценам.

Водостоки Docke Lux

Водостоки Docke Lux

Водостічні системи - обов'язкова частина зовнішньої обробки будь-якого сучасного будинку. Водостоки Docke Lux - виготовлені з урахуванням українського клімату і без проблем переносять навіть самі різкі перепади температур. Доступна ціна та висока якість вивели водостічні системи цієї компанії в лідери продажів. Водостоки цієї серії найкраще використовувати на будинках з площею даху понад 250 квадратних метрів. Велика пропускна здатність цього водостоку без проблем відводить все опади від будинку. Серія LUX відрізняється не тільки підвищеною пропускною здатністю, підвищеною надійністю і ребрами жорсткості, а й поліпшеним стильним дизайном всіх елементів водостічної системи.

Водостічні системи Docke виготовляються з натуральної сировини на європейському обладнанні з застосуванням передових технологій. Ця серія випускається в трьох кольорах: шоколадний, гранатовий, і пломбірний. Вони чудово поєднуються з будь-якими оздоблювальними матеріалами, з дахом будь-якого типу і кольору. Водостоки Docke якнайкраще підкреслять лінію даху будь-якої будови, будь це приватний будинок, гараж або магазин.

Простота установки

Одне з головних переваг - це простота установки. Звичайні інструменти і зрозумілі інструкції допоможуть навіть любителю швидко встановити водостік. Якщо Ваш проект не розрахований на велику кількість водостічних труб, тоді колекція Docke LUX це саме те, що Вам потрібно. Збільшений діаметр зберігає пропускну здатність води з меншою кількістю труб. Конструкція жолоба водостічних систем Docke надійна настільки, що дає можливість відновити форму навіть після сильного механічного впливу і витримує вагу людини. Колірна гамма дозволяє реалізувати будь-яке фасадне і покрівельне рішення.

У нашому магазині Ви можете купити Водостоки Docke Lux за найдоступнішою ціною. Ми завжди готові проконсультувати Вас щоб допомогти вибрати найбільш підходящий матеріал. Також радимо Вам звернути увагу на інші товари компанії Docke. Здійснюємо оперативну доставку по всій території України.