20 лет на рынке. Европейское качество по украинским ценам.

Водостоки Döcke PREMIUM

Водостоки Döcke PREMIUM

Водостоки Döcke PREMIUM будуть прекрасним рішенням в облаштуванні абсолютно будь-яких фасадів. Діаметр перетину конструкції відсотків PREMIUM забезпечує ефективний спуск достатнього обсягу води, без найменших переливань, навіть при сильних зливах. Водостоки Döcke продумані до самих найдрібніших деталей, і це дійсно надійне і економічно вигідне придбання. Якщо Ви збираєтеся збільшити територію будинку або зробити істотне перепланування, то вінілові водостічні системи стануть найкращим для цього вибором. Вони легко і м'яко з'єднуються між собою і з водозливами іншої серії - Docke Lux. Монтування проводиться дуже швидко і просто.

Швидкий монтаж

Простота монтажу водостоків Döcke - одне з основних їх переваг. У Döcke ця простота доведена до максимуму. Продумана конструкція, зрозумілі інструкції та звичайні інструменти - монтаж водостічної системи ще ніколи не був таким простим. Подібні водостоки встановлюються не тільки на основному будинку, але і на господарських будівлях, альтанках і ангарах.

Переваги водостоків Docke

Водостічні системи Docke створені для забезпечення водовідводу з дахів різних типів. Як вже було сказано, простота монтажу водостоків Docke одне з основних їх переваг. Пластикові водостоки не схильні до корозії, цвілі і грибка. Висока стійкість кольору, в тому числі під дією прямих сонячних променів. Конструкція майже не створює додаткового навантаження на фасад будівлі. Водостоки ПВХ безшумні, труби не гудуть навіть під час сильної зливи. Всі вироби виготовляються з застосуванням сучасного обладнання. Кожен екземпляр водостічних систем проходить технічну експертизу і тести на механічну міцність, морозостійкість, вогнетривкість.

Якщо Вам необхідно купити водостік, тоді відвідайте наш магазин, в якому представлено кращу продукцію від світових виробників за доступними цінами. Ми завжди готові проконсультувати наших клієнтів і здійснити доставку товару в будь-яку точку України.