20 лет на рынке. Европейское качество по украинским ценам.

Водостоки Döcke STANDARD

Водостоки Döcke STANDARD

Водостічна система Docke Standard підійде для використання на всіх типах малоповерхових будівель - від житлових будинків до промислових приміщень. Водостоки можна монтувати на дахах і стінах самих різних конфігурацій. Широкий діаметр труб стане прекрасним захисником покрівлі, фасаду і фундаменту від підтікань та надмірної вологості. Система чудово відводить воду навіть під час рясних злив, періоду танення снігу, і найголовніше все це без переливань. Водостоки Döcke робляться з високоякісного ПВХ, завдяки чому мають невелику вагу, стійкі до ультрафіолету, перепадів температур і іншим впливам навколишнього середовища. Вони також міцні і довговічні. Пластикові водостоки Döcke легко перевозити, а їх монтаж може здійснити навіть людина, яка ніколи цим не займався. Потрібно всього лише прочитати інструкцію.

Сфера застосування

Широкий вибір спеціальних елементів водостічної системи Döcke, таких як кути, коліна, муфти і т.д. дозволить організувати відведення води з даху будь-якої складності. Елементи системи з'єднуються між собою безклеєвим способом на герметичних гумових ущільненнях. Обслуговування водостоків Döcke не вимагає якихось особливих навичок. Потрібно всього лише іноді проводити очищення жолобів і труб від листя та іншого сміття. Такі дії допоможуть уникнути засмічення водостоків і їх руйнування взимку внаслідок замерзання води. Водостоки Docke виробляються в трьох кольорах: білий пломбір, благородний шоколад і соковитий гранат.

Сьогодні компанія Döcke є одним з лідерів на ринку по виробництву і продажу водостоків із пластику, в якості яких вже давно переконався європейський покупець, а з недавніх пір і український. Гарантія на експлуатації пластикових водостоків Döcke становить 25 років, що підтверджує рівень якості від виробника.

Якщо Вам необхідний якісний водостік, тоді продукт Döcke стане кращим рішенням. У нашому магазині Ви знайдете водостоки Döcke за найдоступнішою ціною. Ми готові проконсультувати Вас і допомогти вибрати найбільш підходящий продукт. Доставка здійснюється по всій території України.